KÜPSISTE TEATIS

Meie veebileht kasutab küpsiseid. Allpool leiate teavet selle kohta, mis küpsised on, kuidas me neid kasutame ja kuidas neid hallata saab. Selle veebilehe kasutamisel nõustute küpsiste kasutamisega käesoleva teatise kohaselt. Kui te küpsiste kasutamisega ei nõustu, keelake need teatises esitatud juhiste järgi, et takistada veebilehel küpsiste salvestamist teie arvutisse.

Mis on küpsis?
Küpsised on väikesed tekstifailid, mis saadetakse teie arvutisse, kui külastate veebilehte. Igal järgneval külastusel saadetakse küpsised tagasi algsele veebilehele või muule veebilehele, mis küpsise ära tunneb. Küpsised toimivad veebilehe mäluna ja võimaldavad veebilehel teie arvutit korduvatel külastustel ära tunda. Samuti võivad küpsised jätta meelde teie eelistusi, parandada kasutuskogemust ja kohandada esitatavaid reklaame just teile sobivateks. Lisateavet küpsiste kohta, sealhulgas juhiseid teie arvutisse salvestatud küpsiste vaatamiseks ning nende haldamiseks ja kustutamiseks leiate aadressilt www.aboutcookies.org.

Kuidas küpsiseid hallata ja kustutada?
Enamik veebibrausereid aktsepteerib küpsiseid, kuid tavaliselt saate brauseri sätteid muuta uutest küpsistest keeldumiseks, olemasolevate küpsiste keelamiseks või lihtsalt teie teavitamiseks teie arvutisse saadetavatest uutest küpsistest. Kuidas seadistada brauserit küpsistest keelduma, lugege brauseri abitekstidest [tavaliselt leitavad menüü „Help” („Abi”), „Tools” („Tööriistad”) või „Edit” („Redigeerimine”) kaudu]. Üksikasjalikumaid juhiseid leiate aadressilt www.aboutcookies.org. Pidage meeles, et küpsistest keeldumisel või nende keelamisel võivad veebilehe mõned funktsioonid kaduda. Lisaks ei kustutata küpsise või nende kategooria keelamisel küpsist teie brauserist. Peate seda brauseri kaudu ise tegema.

Muudatused meie küpsiste kasutusviisis
Igasugused muudatused selle veebilehe küpsiste kasutusviisis postitatakse siia ja esitatakse vajaduse korral meie veebilehtedel koos esiletõstetud muudatustega.

Kontaktteave
Kui teil on selle teatise kohta küsimusi, võtke meiega ühendust aadressil privacy@astrazeneca.com.